This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites.

len růžová-oranžová 2/2

Kč399.00

(Kč482.79 m)

Tax included

100% lněná látka s drobným vzorem, který vznikl proto, aby se stal doplňkem k velkým vzorům typu Kuba. Na osnově "v režněbéžové" barevnosti se v útku střídají růžová a oranžová.

Quantity
In Stock

Dostava na 1cm je 22 nití po osnově, 24 do útku. Vhodná je na ložní povlečení, ubrusy, zástěry, kalhoty, sukně, šaty atd.

Úprava Fine lněnou látku mechanicky změkčuje a činí víceméně pravidelně "zvlněnou". Po vyžehlení se zvlnění ztratí. Po nakropení se opět zvlní. Sanforizace značně omezuje srážení látky.

Doporučené praní pro tuto lněnou látku je 40°C. Látka je předsrážená. Úpravna uvádí srážlivost 4% na šířku a na délku uvádí dokonce protažení o 0,5%. Dostava na 1cm je 22 nití po osnově, 24 do útku. Vhodná je na ložní povlečení, ubrusy, závěsy, zástěry, atd. Na oděvech viz ermabe

Moje lněné tkaniny se vzory, které jsou vyrobeny v malých sériích a jinde je nekoupíte, jsou kvalitní. Mají dlouhou životnost, přitom recyklovatelnost, nealergické působení na člověka, antibakteriálnost, odolnost vůči prachu, plísním i pylům, chrání před UV zářením, dobře propouštějí vzduch, mají schopost pohlcovat vlhkost. Vlákno nepohlcuje prach a nemusí se tak často prát

02 03 062-28

Data sheet

Width
150 cm
Gramáž
gramáž střední - M
Materiálové složení
100% len
Vazba
plátno

You might also like