This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites.

kanafas mandarinka 0.5

Kč300.00
Tax included

Soubor vzorů Bay tvoří proužky v těch barvách, které se mi zapustily do vědomí po návštěvě Dolphin bay - Delfíní zátoky na řeckém ostrově Kalymnosu.

Quantity
In Stock

Barvy, které jsem tam kolem sebe viděla, byly jiné, než u "nás doma". Měly kouzlo, které chci zprostředkovat dál. Fotografie je na to slabá, protože vlnící se moře, i když je klidné, má mnoho odstínů. S nadsázkou lze říci, že jemný kanafas je dobrým nosičem tohoto dojmu. Látka je příjemně slývavá a úhlem pohledu vzniká drobné vlnění.

Pravidelné proužky, široké 2,5mm, jsou přetkány barvami, které jsou uvedeny v názvu vzoru. Deset barevných verzí nabízí “Bay" při východu i západu slunce, ve stínu i plném slunečním žáru, při setmění i v noci. Vyberte si.

Tkanina je ze 100% bavlny. Atypická barevnost je důvodem, proč se látka sráží 6%. Od klasického kanafasu (kde je gramáž 160-170g/m2 a dostava 28/20) se liší jemností (zde je gramáž 113g/m2 a dostava 42/36), hladkostí a splývavostí. Mnohem lépe se žehlí. Vzor je vyroben v limitované sérii v České republice.

01 01 058-605

Data sheet

Width
150 cm
Materiálové složení
100% bavlna