Vzor EsterHazy, šíře 160 cm

440,00 Kč
S DPH

Nabízím Vám vzor, který vznikl inspirací vzorem esterházy (glenčekem). Najdete ho pouze u mne. Na pruhované osnově jsou v útku proužky, které tvoří různé typy pepita. Barevnost je režno-bílo-černá. Opakování vzoru po 82 cm. Látka je velmi jemná, z lněného vlákna, které rostlo ve Francii.

Počet
dostupné

Nabízím Vám vzor, který vznikl inspirací vzorem esterházy (glenčekem). Najdete ho pouze u mne. Na pruhované osnově jsou v útku proužky, které tvoří různé typy pepita. Barevnost je režno-bílo-černá. Opakování vzoru po 82 cm. Látka je velmi jemná, z lněného vlákna, které rostlo ve Francii. Nechte si poslat vzorek!

Doporučené praní pro tuto lněnou látku je 40°C

Uvedená cena 440,- je za 1m o šířce 160 cm.

Tkaniny s mými vzory jsou vyráběny v malých sériích. Jejich cena odpovídá jejich kvalitě, trvanlivosti a exkluzivitě. Materiál, dlouhé lněné vlákno rostlo na normandských poldrech ve Francii. Mezi významné vlastnosti, pro které se vrací do našich bytů a šatníků  je schopost pohlcovat vlhkost, dobré propouštění vzduchu, odolnost vůči prachu, plísním i pylům, ochrana před UV zářením, dlouhá životnost, přitom recyklovatelnost, nealergické působení na člověka, antibakteriálnost. Fakt, že se nemusí tak často prát, Vám cenu bohatě vrátí.