komponované pruhy EsterHazy, š. 160 cm, režná-bílá-černá, len

440,00 Kč
S DPH

Nabízím Vám pruhy, které vznikly inspirací vzorem esterházy (glenčekem). Najdete je pouze u mne. Na pruhované osnově jsou v útku proužky, které tvoří různé typy pepita. Barevnost je režno-bílo-černá. Opakování vzoru po 82 cm. Látka je velmi jemná, z lněného vlákna, které rostlo ve Francii.

Počet
dostupné

Nabízím Vám vzor, který vznikl inspirací vzorem esterházy (glenčekem). Najdete ho pouze u mne. Na pruhované osnově jsou v útku proužky, které tvoří různé typy pepita. Barevnost je režno-bílo-černá. Opakování vzoru po 82 cm. Látka je velmi jemná, z lněného vlákna, které rostlo ve Francii. Nechte si poslat vzorek!

Doporučené praní pro tuto lněnou látku je 40°C

Tkaniny s mými vzory jsou vyráběny v malých sériích. Jejich cena odpovídá jejich kvalitě, trvanlivosti a exkluzivitě. Materiál, dlouhé lněné vlákno rostlo na normandských poldrech ve Francii. Mezi významné vlastnosti, pro které se vrací do našich bytů a šatníků je schopost pohlcovat vlhkost, dobré propouštění vzduchu, odolnost vůči prachu, plísním i pylům, ochrana před UV zářením, dlouhá životnost, přitom recyklovatelnost, nealergické působení na člověka, antibakteriálnost. Fakt, že se nemusí tak často prát, Vám cenu bohatě vrátí.

Parametry

Šířka
160 cm
Gramáž
gramáž střední - S
Materiálové složení
100% len